Dodnes si uchovávám vzpomínky na své dětství strávené v Africe. Tady jsem se poprvé setkala s hlínou jako materiálem pro výrobu hrnčířských výrobků. Těžko jsem si tenkrát dovedla představit, že se pouhá hra stane během několika let mým celoživotním zdrojem zábavy, potěšení a práce. Taktéž při mé cestě po Indii jsem se střetla s nepřeberným množstvím chutí a barev. V neposlední řadě mi inspirací byl několikaměsíční pobyt v Irsku.

Největší školou mi však byla práce v ateliéru Dílo v Malé Chuchli v Praze. Setkala jsem se zde s řadou předních výtvarných umělců z oblasti keramiky a sochařství.

Po odchodu z Díla jsem si otevřela svou vlastní keramickou dílnu, kterou provozuji bezmála 20 let.

Láká mě pokušení cítit hrnčířskou hlínu a nechat se fascinovat procesem - sledovat, jak tvary získávají na hrnčířském kruhu formu, a vidět, jak proces vypalování přetváří glazuru a barvy.

Pod mýma rukama vzniká funkční nádobí z keramické hlíny nebo porcelánu. Výrobky pro denní potřebu či dekoraci - hrnky, talíře, misky, mísy, čajové sety, aroma lampy, lampy, vázy či květináče. U některých z nich i s vitráží. To vše v různých tvarech, velikostech a dekorech.

Pracuji s certifikovaným materiálem. Nádobí je vhodné ke styku s jídlem, je možné ho použít také k pečení a zapékání. Nevadí mu mikrovlnná trouba ani myčka.

Má keramika se dostala na Slovensko, do Kanady, Irska, Velké Británie, Itálie, Norska, Kazachstánu, Egypta a Dubaje.